Tags: , , | Categories: Haber Posted by Editorial on 18.08.2014 21:33 | Yorumlar (0)

Dünya çapında kullanılan güvenli, hızlı ve özgürce internette gezmenizi sağlayan PureVPN, artık MaestroPanel üzerinden de kolaylıkla yönetilebilecek.

MaestroPanel, hosting sektöründe hizmet sunan servis sağlayıcılar için üretilmiş, Windows tabanlı bir kontrol paneli olmasının yanında tamamen Türkçe içeriğe sahip. Windows platformu üzerinden hizmet sunan servis sağlayıcılar MaestroPanel sayesinde e-mail, hosting ve desteklenen 3. parti hizmetleri yönetebiliyor ve müşterilerine de bu arayüzü sunabiliyor.

MaestroPanel Teknoloji Yöneticisi Oğuzhan Yılmaz: "…PureVPN ile yaptığımız çalışmayı vizyonumuzu göstermesi açısından oldukça önemli görüyoruz." dedi ve sözlerine şöyle devam etti: "Servis sağlayıcıların veya firmaların çok kısa süre içerisinde herhangi bir altyapı ve yatırıma gerek kalmadan dünya çapında VPN sistemine sahip olmalarını sağlayan PureVPN modülümüz, firmaların müşterilerine yeni bir ürün sunmalarına olanak veriyor. Destek sağladığımız bu altyapı ile PureVPN ve Servis Sağlayıcı arasında güvenli ve kararlı bir iletişim oluşturup, isteyen herkesin kolaylıkla dünya standartlarında VPN hizmeti vermesini hedefledik…"
 

MaestroPanel'in PureVPN Modülü Hakkında

MaestroPanel'in PureVPN modülü servis sağlayıcıların PureVPN servisini kullanarak müşterilerine rahatlıkla VPN hizmeti sunmalarına yarayan, domain serviyesinde çalışan bir modüldür.
Bu modül ile servis sağlayıcılar altyapı yatırımına gerek kalmadan, sadece PureVPN servisine Reseller seviyesinde üye olarak, hızlı bir şekilde VPN servisini müşterilerine sunabiliyorlar.
MaestroPanel PureVPN modülü hakkında daha fazla bilgi için lütfen http://www.maestropanel.com/MaestroPanel/Modules/PureVPN adresini ziyaret ediniz.

PureVPN Hakkında

GZ Systems tarafından Kasım 2006'da temelleri atılan PureVPN, 2007 yılından itibaren dünya çapında hem kamusal hem de bireysel VPN hizmeti sağlamaktadır. 2014 itibariyle 45 ülkede toplamda 300'den fazla sunucusu ve dünya çapında 1 milyondan fazla mutlu müşterisi olan PureVPN, bilgi güvenliği, kişisel gizlilik ve sansürsüz internet gibi konularda tam başarı sağlamaktadır.

PureVPN kullanıcılarına Windows'un dışında, Mac, Linux, iOS, Android, BlackBerry, Boxee BOX, DD-WRT Router, HP WebOS gibi platformlarda da destek sunmaktadır. Böylece her bir kullanıcı için tek bir PureVPN hesabı, bütün cihazları koruma altına alabilmeye ve özgürleştirmeye olanak vermektedir.

Yorum ekle
biuquote
  • Yorum
  • Canlı önizleme
Loading